لوله


 لوله یو پی وی سی  


امروزه بسیاری از کشورهای پیشرفته جهان با باکارگیری لوله های پی وی سی سخت با اتصال اورینگی در پروژه های بزرگ آبرسانی شهری و کشاورزی خود گام بزرگی در این راستا برداشته اند.

این نوع اتصال میزان نشت آب را به صفر می رساند و بکارگیری لوله های مزبور نیز به دلیل مزایا و ویژگی های بیمانندشان راه گشای مشکلات بی شمار امور انتقال آب و فاضلاب می باشد و صرفه جویی های اقتصادی فراوانی را موجب می گردد . لوله های Upvc با خصوصیات فیزیکی و شیمیایی منحصر به فرد خود از انعطاف پذیری و مقاومت بیشتر در مقابل ایجاد شکاف و شیار برخوردار بوده و ترکیب واکنشهای شیمیایی زیر خاک و تنش های محیطی را به خوبی تحمل می کنند. یکی از برترهای بر جسته زیست محیطی لوله های upvc ، مقاومت بالای آنها در برابر تمام آلاینده های ناشی از مصارف آب خانگی و آب صنعتی است. سولفید هیدورژن و سایر مواد خورنده در تماس با پی وی سی بی اثر هستند . حتی سائیدگی در این لوله ها نسبت به سایر لوله ها کمتر است . در نتیجه باز سازی و جایگزینی این لوله ها نسبت به سایرین کمتر بوده و در نتیجه ضایعات زیست محیطی کمتری را نیز ایجاد می کند. سایر لوله ها چنین ترکیب بهینه ساختاری از نظر استحکام ، دوام و انعطاف پذیری در یک قیمت رقابتی مانند لوله های Upvc را نداشته و در نتیجه این لوله ها به سرعت و به طور وسیعی توسط کارفرمایان ، مهندسین مشاور ، پیمانکاران و... توصیه و به کار گرفته می شوند.

بیشتر

پروفیل در و پنجره


پروفیل در و پنجره یو پی وی سی


پروفیل یو پی وی سی ویژه ساخت در و پنجره یو پی وی سی ترکیبی از مشتقات نفت خام و گاز کلر بوده که طی فرایند پلیمریزاسیون تولید می شود . این ماده به دو نوع سخت و نرم تقسیم می شود . نوع سخت آن که در تولید و در و پنجره مورد استفاده قرار می گیرد دارای شاخص وزن مولکولی 65 تا 67 بوده وبه دلیلی میزان کم جذب مواد نرم کننده به UNPLASTICIZED POLY VINL CHLORID (UPVC) معروف است . علاوه بر ماده اصلی ، مواد افزودنی دیگری نیز جهت ایجاد خواص مورد نیاز به ترکیب اضافه می گردد که عدم وجود هر یک از آنها و یا تغییر میزان بکار رفته در فرمولاسیون ، می تواند خواص محصول نهایی تولید شده را به شدت تحت تاثیر قرار دهد . بخشی از این مواد افزودنی شامل پایدار کننده ، تنظیم کننده ضربه ، دی اکسید تیتانیون و کربنات کلسیم می باشد. واحد تولید پروفیل یوپی وی سی شرکت صنایع پی وی سی ایران با بهره گیری از دانش فنی وتجربه نیروهای متخصص و همچنین استفاده از ماشین آلات پیشرفته و روز صنعت یو پی وی سی نسل جدیدی از پروفیل های یو پی وی سی را تولید و به بازار ساختمان و مسکن ارائه می نماید. مواد اولیه مرغوب و با کیفیت در کنار ماشین آلات روزآمد و مدرن و همچنین آزمایشگاه مجهز کنترل کیفیت مواد اولیه و محصول از دیگر عوامل مهم و موثر در خصوصیات برتر این پروفیل یو پی وی سی می باشد. وجود چهار کانال در فضای میانی پروفیل های یو پی وی سی شرکت صنایع پی وی سی ایران درکنار ضخامت 8/2 میلیمتری جداره این پروفیل ها علاوه بر استحکام بیشتر (به خصوص در نقاط جوش)، مقاومت بیشتری نیز در برابر انتقال حرارت و سر وصدا داشته واهداف وموارد مورد نظر مبحث نوزده مرکز تحقیقات راه ، ساختمان و مسکن را تامین می نماید. ضمانت کیفیت و پایداری محصول در گرو نظارت دقیق و فنی بر فرایند تهیه و آماده سازی مواد اولیه و پروسه تولید می شود . این مهم با بهره گیری از آزمایشگاه مستقل ، مجهز و پیشرفته با پرسنل کنترل کیفیت مجرب وکار آمد محقق می گردد . مجموعه آزمایش های در نظر گرفته شده جهت حصول نتایج مورد نظر موسسه استاندارد ملی ایران و مرکز تحقیقات راه ، ساختمان و مسکن همگی در آزمایشگاه کنترل کیفیت مواد اولیه و محصول شرکت صنایع پی وی سی ایران و در تمامی مراحل تولید به دفعات تکرار شده و پایش دائمی موارد مورد نظر از طریق آزمایش های زیر به انجام می رسد. اندازه گیری دانستیه و دانه بندی مواد اولیه اندازه گیری میزان رطوبت مواد اولیه اندازه گیری انبساط و انقباض طولی پروفیل آزمون رنگ پروفیل آزمون مقاومت دربرابر ضربه در دمای 10 – درجه سانتی گراد آزمون مقاومت محل جوش اندازه گیری میزان پلاستیستیه محصول و...

بیشتر

در و پنجره

بیشتر

خانه های پیش ساخته

کانکس و خانه پیش ساخته یو پی وی سی

ویژگی های کانکس های upvcاسکلت تمام فلزی پوشیده ضد زنگ اپوکسی، سقف ، بدنه و کف دوجداره، عایق بین جداره ها از جنس فونو پانل پوششی نسوز ، ورق های پوششی upvc خاص جهت پوشش، دیواره های داخل وخارج، درب و پنجره دو جداره upvc، کف یکپارچه پلیمری سرویس های بهداشتی، آشپزخانه کامل با کابینت های MDF، تاسیسات کامل الکتریکی، قابلیت نصب سیستم های سرمایشی وگرمایشی، قابلیت تولید در مدل های یک و دوطبقه، ایجاد فضاهای وسیع بدون استفاده از ستون، دارای استانداردهای DIN و ASTM ورقهای پوششی، 5 سال گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر، قابلیت تولید در طرح واندازه های مختلف ، قابل استفاده جهت کاربرهای مختلف ، استحکام کامل در برابر زلزله، دارای طرح های زیبا ومتنوع، قابلیت تولید در ابعاد و پلان های گوناگون، خودرنگ و بدون نیاز به رنگ آمیزی، مقاوم در برابر اسیدها وبازها، قابل استفاده جهت کاربری های مختلف، مقاومت کامل در برابر خوردگی وپوسیدگی، بدون نیاز به هزینه های نگهداری سالیانه، سبک و با دوام، قابلیت حمل ونصب آسان، بدون نیاز به فونداسیون، قابلیت جمع آوری و برپایی مجدد، عایق در برابر سرما ، گرما ،رطوبت وآلودگی صوتی

بیشتر

ورق های پوششی

شرکت صنایع پی وی سی ایران تولیدکننده ورق های پوششی تک جداره یو پی وی سی، پانل های پوششی دوجداره 20 میلیمتری یو پی وی سی و دیوارپوش های 8 میلیمتری یو پی وی سی بهمراه کلیه ملحقات و اتصالات مربوطه می باشد.

بیشتر

پارکینگ و سایبان

ویژگی های سایبان upvc

 

1)محافظت از خودروها در برابر برف ، باران 2) اشعه ماوراء بنفش (UV) و گرد وغبار 3) قابلیت جابجایی ونصب مجدد 4) سهولت وسرعت بالای نصب 5) مقاومت دربرابر آلاینده های محیطی 6) دوام و طول عمر بالا 7) سازگاری با انواع شرایط اقلیمی و آب وهوایی 8) مقاومت در برابر پوسیدگی ، زنگ زدگی ، خوردگی و... 9) گارانتی طلایی کیفیت پوشش UPVC ویژگی های سازه ها 1) تنوع طراحی سازه ها با نوجه به نیاز کاربر 2) طراحی بر اساس دانش فنی متخصصین مجرب و نرم افزارهای پیشرفته مهندسی 3) طراحی مطابق با ویژگی های اقلیمی از قبیل : زاویه تابش نور خورشید ، سرعت وزش باد و بار برف 4) بازدید، مشاوره طراحی و ارائه نقشه ها وطرح های سه بعدی سایبان و پارکینگ انواع خودرو با توجه به رشد روز افزون استفاده از انواع اتومبیل و موتور سیکلت در دنیای امروز و حجم بالای خودروهای سازمانی وشخصی وپرسنل سازمانها ، کارخانجات وادارات دولتی وغیر دولتی ، لزوم ساخت وتجهیزتوقفگاههای این وسایل و مراقبت و نگهداری صحیح آنها در برابر آلاینده های محیطی بیش از پیش مطرح می گردد. ورق های پوششی یو پی وی سی با توجه به قابلیت شکل پذیری و فرم گیری درانواع سطوح منحنی وشکسته ، سبکی توام با استحکام و همچنین آب بندی کامل امکانات قابل توجهی پیش روی دست اندرکاران صنعت ساختمان قرار می دهد. 

بیشتر