در باره ما

شرکت صنایع پی وی سی ایران به شماره 190، بزرگترین تولیدکننده مصنوعات پی وی سی در ایران و خاورمیانه می باشد و با بیش از 25 خط تولید ماشین آلات مجهز اروپایی ، در وسعت 50 هکتار و با برخورداری از 30000 متر مربع فضای سر پوشیده تولید ، 500 نفر نیروی کار متبحر و متخصص و تعداد 50 نفر مدیر ارشد ، آزمایشگاه پیشرفته کنترل کیفی و پروانه تایید صلاحیت از موسسه استاندارد و تحقیقات پی وی سی را طبق شیفت کاری سالانه بیش از 14200 تن از مصنوعات پی وی سی را طبق ضوابط استاندارد ملی ایران ، مرکز تحقیقات راه ، ساختمان و مسکن ، DIN آلمان و ASTM آمریکا ، CE اروپا و بر اساس قواعد مبتنی بر ایزو 2008 ، 9001 ، ایزو 2004 ، 14001 ، ایزو 2005 ، 17025 و 2007 ، 18001 OHSAS تولید و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می نماید.
 این شرکت با بیش از سه دهه سابقه درخشان همواره به عنوان یکی از پیشتازان صنعت ساختمان وعمران کشور مطرح بوده است. شرکت صنایع پی وی سی ایران در قالب 4 واحد تولیدی ، فنی و اجرایی ، ضمن اخذ گواهی نامه های متعدد ملی وبین المللی محصولات متنوعی را با حجمی گسترده و مطابق استانداردهای روز جهانی به بازار عرضه نموده و اجرای بسیاری از پروژه های مرتبط با محصولات تولیدی خود را با موفقیت به اتمام رسانیده است .
 واحد تولید لوله و اتصالات
لوله های پی وی سی سخت با اتصال اورینگی 


 

تولید انواع لوله واتصالات یو پی وی سی اورینگی و چسبی تا قطر 630 میلیمتر درفشارکاری مختلف
 
واحد تولید پروفیل

پروفیل در و پنجره upvc 
تولید پروفیل های چهار کاناله یو پی وی سی ویژه ساخت در وپنجره بصورت ساده ولمینیت شده واحد تولید


UPVCپانل های پوششی
ورق های پوششی upvc 


تولید پانلهای یوپی وی سی ویژه سطوح داخل وخارج بنا بصورت سفید ولمینیت شده
 

UPVCواحد تولید کانکس 
خانه های پیش ساخته,کانکسupvc تولید و ساخت کانکس در قالب کانکس ، کاروان ، سوله و... و اجرای پروژه های مرتبط شرکت صنایع پی وی سی

   شرکت صنایع پی وی سی ایران با بهره گیری از تکنولوژی بالا - حجم گسترده تولید - تنوع در محصول - کیفیت برتر وخلاقیت و نوآوری و با حضوری موفق در بازارهای آسیایی ، افق های جهانی شدن را پیش روی خود می بیند.